Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2019 yılında Antalya’ da kurulmuş olup ticari faaliyetlerine ilk olarak Kent Mobilyası, Çocuk Oyun Parkları, Zemin Uygulamaları ve Spor Fitness Aletleri akabinde de Bisiklet parkurları sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

Geçen zaman içerisinde pek çok imza projede yer alarak kazanılmış tecrübesini devam eden çalışmalarına yansıtarak Türkiye genelinde sektöre yön veren birçok kurum ve kuruluşa hizmet sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.

Müşterilerimize sunmakta olduğumuz doğru, kaliteli ürün ve hizmetleri firmamız bünyesinde bulunan dünyaca bilinir kuruluş ve markaların Türkiye’deki tek temsilcisi olarak sağlamaktayız. Tarafımızca temin edilen ürünler kullanım alanlarına göre gerekli olan tüm test ve değerlendirmelerden geçerek en üst düzey standartlara sahip olmakla beraber en modern ve estetik tasarımlara da haizdir.

STİLE YAPI ailesi olarak büyümeye devam ederken; hayatlarımıza dokunan gerek çocuk oyun alanları gerekse de sosyal alanları yeni nesil, iyi dizayn edilmiş, fonksiyonel ve güvenli bir şekilde tasarlanmış ekipmanlarımızla zenginleştirerek insanların kullanımına sunmayı kendimize göre vaddetmekteyiz.

Bizden Haber Almak İçin!

Numaranızı kaydedip kampanyalardan öncelikli haber alın.